Opublikowano:

kolorowo…………

By wykorzystać jak najlepiej miejsce w pokoju dziecięcym, do pomalowania dwóch elementów szafy wykorzystano farbę „kredową”. Tu pozostawiamy już dzieciom swobodę „dekoracji”………………

Opublikowano:

Renowacja stolarki drewnianej

Z biegiem lat stolarka drewniana wymaga odświeżenia powłoki lakierniczej czy regulacji lub naprawy okuć. Dlatego świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie konserwacji i renowacji stolarki okiennej i drzwiowej. Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonaną usługę, przy krótkich terminach realizacji. Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo w naszych biurach handlowych.

Opublikowano:

Zabudowa korytarza

Ta pojemna szafa została wykonana z laminatu ORZECH MARINO, na frontach przesuwnych połączono Lacobel w tym samym odcieniu jak na lakierowanych frontach RAL 1013.

Opublikowano:

Okna pasywne

By osiągnąć jak najlepszy współczynnik izolacyjności całego budynku, dębowe okna pasywne zostały zamontowane na konsolach poza licem muru. Inwestycja ta została zrealizowana w domu jednorodzinnym  w Siedlcach.

Opublikowano:

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

O Janowie Podlaskim pisze się, że jest to miejsce gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Ostatni etapem odrestaurowania Zamku był remont części skrzydła wschodniego oraz zachodniego, gdzie montowaliśmy okna typu „polskiego”.  Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia przepięknego obiektu w Janowie www.zamekjanowpodlaski.pl

 

Opublikowano:

Projektowanie wnętrz

Chętnie zaprojektujemy wspólnie z Państwem nie tylko meble ale również wymarzone wnętrza naszych Klientów.

Oferuję:
– świeże i ciekawe pomysły
– projekty mebli
– projekt instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej
– projekty koncepcyjno-wykonawcze
– solidność i otwartość na propozycje
– wizualizacje
– inwentaryzacje
– nadzór
– rozsądne ceny
– możliwość współpracy z zaufanymi firmami.

Etapy współpracy:
– niezobowiązujące spotkanie, rozmowa na temat Państwa oczekiwań względem projektowanych przestrzeni
– inwentaryzacja, dokumentacja fotograficzna
– przygotowanie projektów wstępnych (rzuty 2D zagospodarowania i ergonomii pomieszczeń)
– projekt koncepcyjny – przystąpienie do tworzenia wizualizacji 3D zaakceptowanego projektu wstępnego
– projekt wykonawczy – rysunki wykonawcze dla ekipy wykończeniowej (najważniejsze rzuty, przekroje oraz widoki ścian, rozrysowanie posadzek, mebli)
– w trakcie realizacji wybrana przez Państwa ekipa wykonawcza może liczyć na moją pomoc przy wszelkich pytaniach
– przedstawienie wybranych elementów wykorzystanych w wizualizacjach

Dodatkowo istnieje możliwość wyboru NADZORU AUTORSKIEGO.

PAKIETY PROJEKTOWE

Nasze usługi ściśle dopasowujemy do potrzeb inwestora, dlatego też proponujemy Państwu zestaw najbardziej poszukiwanych usług podzielony na poszczególne pakiety projektowe. Jeśli żadna z poniższych propozycji nie odpowiada Państwa potrzebom jesteśmy w stanie dopasować zakres prac do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy również projekty poszczególnych pomieszczeń.
PROJEKT WSTĘPNY Oferta obejmuje wstępny projekt w dwóch wersjach, tj. rzuty i proste rysunki 3D przedstawiające koncepcję funkcjonalno – przestrzenną wraz z aranżacją mebli
i sprzętów.
PROJEKT KONCEPCYJNY, czyli projekt wykonany na podstawie wariantu ostatecznego z projektu wstępnego – rzuty i wizualizacje 3D. Taki projekt uwzględnia już elementy wnętrza wraz z kolorami, typem materiałów i rodzajem
oświetlenia, lecz nie są to konkretne materiały. Obrazuje, jak w przyszłości będzie wyglądało wnętrze.
PROJEKT WYKONAWCZY (projekt wstępny + projekt koncepcyjny) – rysunki techniczne dla wykonawców, uwzględniające materiały, takie detale, jak schematy ułożenia płytek, podłóg, suftów podwieszanych, wszelkich nietypowych elementów, np. zabudowy meblowej. Rysunki zostaną wykonane w sposób czytelny dla poszczególnych wykonawców. Projekt ten zawiera rozpisane materiały wybrane do wnętrza oraz oczywiście wizualizacje 3D.
NADZÓR AUTORSKI (zawiera wszystkie poprzednie etapy projektowania) – dbanie o to, by wszystkie prace były wykonywane zgodnie z projektem. Dodatkowo oferuję pomoc w robieniu zakupów. Oferuję również współpracę z zaufanymi wykonawcami np. firmy ze sprzętem AGD.

Opublikowano:

Meble na wymiar

Ceniąc indywidualność naszych klientów w 2016 roku rozpoczęliśmy dodatkowo produkcję mebli na wymiar.

Meble na wymiar cieszą się coraz większą popularnością, gdyż są projektowane i realizowane indywidualnie pod kątem zapotrzebowania konkretnego klienta. Dzięki temu wnętrza naszego mieszkania, biura, sklepu czy restauracji stają się bardziej oryginalne, funkcjonalne i komfortowe, każdą przestrzeń możemy wykorzystać zgodnie z naszymi upodobaniami i potrzebami zamiast zdawać się jednie na to, co dostarczy nam producent w formie gotowego, standardowego produktu. Inwestując w meble na wymiar otrzymujemy meble o niepowtarzalnym wyglądzie, idealnie dopasowane do rozmiarów i układu naszej kuchni, łazienki, salonu… Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet małe mieszkanie może okazać się w pełni funkcjonalne… Możemy wykorzystać każdą przestrzeń według naszych potrzeb oraz wyposażyć nasz dom w oryginalne, niepowtarzalne i solidne meble kuchenne, łazienkowe.

Jeśli posiadają Państwo szczególne wymagania, jeśli zależy Państwu na niepowtarzalnym umeblowaniu dopasowanym w każdym szczególe do Państwa pomieszczeń, wystarczy przyjść do naszej siedziby przy ulicy Brzeskiej 11 w Siedlcach, a my już zrobimy wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania. Oczywiście na każdym etapie współpracy służymy profesjonalnym doradztwem.

Wśród wykonanych przez nas mebli na wymiar znajdziecie Państwo miedzy innymi:

meble kuchenne i łazienkowe
meble do sypialni czy salonu
meble biurowe
meble sklepowe (lady, regały, kontuary, recepcje)
garderoby
szafy wnękowe

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu nie jesteście Państwo pewni, czy meble na wymiar są akurat tym rozwiązaniem, jakiego potrzebujecie – wystarczy się z nami skontaktować.

Model współpracy
Interesują Państwa meble na wymiar lub kuchnie na wymiar? Wystarczy przyjść do siedziby firmy z wymiarami pomieszczenia czy wymarzonego mebla. Na podstawie wymiarów i rozmowy jaką odbędzie z Państwem projektant, zostanie wykonana wstępna kalkulacja. Im wymiary będą dokładniejsze, im więcej szczegółów ustalą Państwo podczas tej rozmowy, tym wycena będzie bardziej zbliżona do finalnej ceny. Zachęcamy do poszukiwania inspiracji na portalach i blogach poświęconych wykańczaniu wnętrz czy urządzaniu mieszkania, zdecydowaną większość tych pomysłów będziemy w stanie zrealizować. Ponadto współpracujemy z projektantem wnętrz, który chętnie zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie.

Wykonujemy również wyceny na podstawie materiałów przesyłanych przez Internet. Jest to wycena szacunkowa, dla określenia zbliżonej wartości zamówienia.

Po akceptacji przez Państwa wstępnej kalkulacji wybieramy się na szczegółowe pomiary i ustalenie najmniejszych detali.

Przedstawiamy projekt oraz finalną wycenę.

Ustalamy termin realizacji oraz montażu, podpisujemy umowę i przechodzimy do realizacji zamówienia.

 

 

 

 

 

 

Opublikowano:

Okna sosnowe

W odrestaurowanej starej części Szpitala Miejskiego w Siedlcach zostały zamontowane okna sosnowe w kolorze białym.  Ze względu na historyczny charakter budynku, stolarka została dodatkowo wyposażona w drewniany okapnik oraz ozdobną listwę przymykową.

Opublikowano:

Okna i drzwi drewniane w każdym wymiarze, kształcie i kolorze

Okna i drzwi z naszej oferty to dowolność kształtu i wymiaru – realizujemy projekty indywidualne, zarówno te nowoczesne jak i stylizowane.

Ramiak okienny jak i drzwiowy wykonany jest z 3-warstwowej kantówki o odpowiednio dobranym układzie słoja. Wykonujemy zlecenia zarówno w drewnie sosnowym, dębowym czy egzotycznym  w systemie DJ-68mm a także okna pasywne 92mm. Każde skrzydło drzwiowe może być dowolnie zestawione z naświetlem bocznym lub górnym. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele drzwi nowoczesnych jak i tradycyjnych oraz stylizowancyh. Drzwi wewnętrzne wykonywane są w dwóch systemach: przylgowym oraz bezprzylgowy.

Nasze produkty charakteryzuje niezwykła precyzja i estetyka wykonania.