O nas

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej naszej firmy. Jako producent okien i drzwi drewnianych realizujemy zamówienia instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą. DREWAX swoje doświadczenie opiera na trzypokoleniowej już tradycji, nieustannie rozbudowywane przez rodzinę Muszyńskich.

Przedsiębiorstwo charakteryzuje się ponad półwiecznym doświadczeniem w branży stolarki otworowej oraz ciągłą dbałością o produkcję najwyższej jakości. Zakład produkcyjny DREWAX-u znajduje się na terenie województwa mazowieckiego będąc dzięki temu Twoim preferowanym dostawcą tak w Warszawie jak Siedlcach czy Mińsku Mazowieckim.

Oparty na najlepszych światowych technologiach park maszynowy DREWAX-u pozwala na stosowanie sprawdzonych i nowoczesnych procesów przetwarzania drewna, gwarantując w ten sposób naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Dzięki stałej obserwacji trendów w zakresie wzornictwa oferujemy  szeroką paletę okien i drzwi potrafiącą zaspokoić każde technologicznie możliwe życzenia naszych klientów.

Dzięki wysokiej kwalifikacji pracowników jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość produktów oraz krótkie terminy realizacji. Naszym klientom służymy fachowym doradztwem przy typowych i nietypowych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Kładziemy szczególny nacisk na jakość surowców użytych do produkcji okien i drzwi drewnianych, ich funkcjonalność oraz estetykę. Nasze okna i drzwi, wykonywane na zamówienie, są wyrobami niepowtarzalnymi. Niewątpliwie na uwagę zasługuje produkowana przez DREWAX stolarka otworowa do obiektów zabytkowych. Okna i drzwi stylizowane stanowią znaczną część naszych produktów.