Opublikowano:

Meble na wymiar

Ceniąc indywidualność naszych klientów w 2016 roku rozpoczęliśmy dodatkowo produkcję mebli na wymiar.

Meble na wymiar cieszą się coraz większą popularnością, gdyż są projektowane i realizowane indywidualnie pod kątem zapotrzebowania konkretnego klienta. Dzięki temu wnętrza naszego mieszkania, biura, sklepu czy restauracji stają się bardziej oryginalne, funkcjonalne i komfortowe, każdą przestrzeń możemy wykorzystać zgodnie z naszymi upodobaniami i potrzebami zamiast zdawać się jednie na to, co dostarczy nam producent w formie gotowego, standardowego produktu. Inwestując w meble na wymiar otrzymujemy meble o niepowtarzalnym wyglądzie, idealnie dopasowane do rozmiarów i układu naszej kuchni, łazienki, salonu… Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet małe mieszkanie może okazać się w pełni funkcjonalne… Możemy wykorzystać każdą przestrzeń według naszych potrzeb oraz wyposażyć nasz dom w oryginalne, niepowtarzalne i solidne meble kuchenne, łazienkowe.

Jeśli posiadają Państwo szczególne wymagania, jeśli zależy Państwu na niepowtarzalnym umeblowaniu dopasowanym w każdym szczególe do Państwa pomieszczeń, wystarczy przyjść do naszej siedziby przy ulicy Brzeskiej 11 w Siedlcach, a my już zrobimy wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania. Oczywiście na każdym etapie współpracy służymy profesjonalnym doradztwem.

Wśród wykonanych przez nas mebli na wymiar znajdziecie Państwo miedzy innymi:

meble kuchenne i łazienkowe
meble do sypialni czy salonu
meble biurowe
meble sklepowe (lady, regały, kontuary, recepcje)
garderoby
szafy wnękowe

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu nie jesteście Państwo pewni, czy meble na wymiar są akurat tym rozwiązaniem, jakiego potrzebujecie – wystarczy się z nami skontaktować.

Model współpracy
Interesują Państwa meble na wymiar lub kuchnie na wymiar? Wystarczy przyjść do siedziby firmy z wymiarami pomieszczenia czy wymarzonego mebla. Na podstawie wymiarów i rozmowy jaką odbędzie z Państwem projektant, zostanie wykonana wstępna kalkulacja. Im wymiary będą dokładniejsze, im więcej szczegółów ustalą Państwo podczas tej rozmowy, tym wycena będzie bardziej zbliżona do finalnej ceny. Zachęcamy do poszukiwania inspiracji na portalach i blogach poświęconych wykańczaniu wnętrz czy urządzaniu mieszkania, zdecydowaną większość tych pomysłów będziemy w stanie zrealizować. Ponadto współpracujemy z projektantem wnętrz, który chętnie zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie.

Wykonujemy również wyceny na podstawie materiałów przesyłanych przez Internet. Jest to wycena szacunkowa, dla określenia zbliżonej wartości zamówienia.

Po akceptacji przez Państwa wstępnej kalkulacji wybieramy się na szczegółowe pomiary i ustalenie najmniejszych detali.

Przedstawiamy projekt oraz finalną wycenę.

Ustalamy termin realizacji oraz montażu, podpisujemy umowę i przechodzimy do realizacji zamówienia.