MACO i.S. Czuć się bezpiecznie

 

Tylko wtedy, kiedy tak naprawdę czujemy się bezpiecznie we własnym mieszkaniu, możemy być spokojni i korzystając w pełni z uroków życia pozostawić problemy na zewnątrz. W tym roku inteligentny system utrudniający włamanie MACO i.S. obchodzi dziesięciolecie wprowadzenia na rynek.


Inteligentne bezpieczeństwo
Z systemem i.S. oferujemy najnowocześniejszy i absolutnie niezawodny antywłamaniowy system ryglowania. Sprawdzona jakość oraz funkcjonalność okuć MACO z systemem bezpieczeństwa i.S. poprzez producentów okien na całym świecie gwarantuje zabezpieczenie drzwi i okien z różnorodnych materiałów i o różnych wielkościach do klasy WK 3 a z wybranymi materiałami może zostać osiągnięta również klasa WK 4.


Perfekcyjne rozwiązanie
Czop i.S współpracuje z zaczepem i.S., oraz ze zwykłym zaczepem obwodowym, dzięki temu w każdej chwili bezproblemowo mogą Państwo zrobić z okien standartowych okna antywłamaniowe. Inteligentny czop i.S. współdziałając ze specjalnie opracowanym zaczepem i.S. automatycznie dopasowuje się do luzu wrębowego w zakresie miedzy 10 a 14 mm, dodatkowo istnieje możliwość regulacji docisku. Dzięki lekkiej pracy oraz wysokiemu stopniowi bezpieczeństwa teraz mogą Państwo czuć się w pełni bezpiecznie.

Oryginalne MACO - prawdziwe bezpieczeństwo
System i.S - inteligentne bezpieczeństwo jest specyficznym produktem, motywem przewodnim filozofii bezpieczeństwa MACO dla okien i drzwi linii okuć MULTITREND i MULTI-MATIC. Zastosowanie systemów mechanicznej ochronny w oknach i drzwiach każdorazowo przynosi korzyści klientom. Maco i.S. - prosta obsługa , przyjemna optyka okrągłych czopów utrudniających włamanie w połączeniu z zaczepami ze ZnAlu są perfekcyjnym rozwiązaniem dla Państwa bezpieczeństwa. Policyjni specjaliści polecają systemy mechanicznej ochrony do drzwi i okien. W ostatecznym starciu z włamywaczem większe korzyści nad elektronicznymi systemami przynoszą systemy mechaniczne, kosztują one włamywacza czas którego on nie ma.

 

źródło: www.maco.pl